Opel beyin tamiri

Opel Elektronik’in kurucusu Talat KAPLAN 25 yıllık elektronik ve 15 yıllık OPEL beyinleri tamir uzmanlığı ile halen yetkili opel servisleri dahil tüm opel kullanıcı ve servislerine garantili hizmet vermektedir. Refefanslarımız, yaptığımız başarılı işlerin göstergesidir diyerek neden opelelektronik.com’u tercih etmeniz gerektiği sorusuna yanıt veren Talat usta, Opel araçların beyin tamiri konusunda Türkiye çapında hizmet sunuyoruz, bilgisi ve yeterliliği az olan ustalara araçlarını götürmemeleri konusunda özellikle uyarıp mağduriyet yaşayabileceklerini belirtiyor.

Bu konu hakkında özellikle yaşadıklarından örnek vererek,

Ucuz veya daha az maliyetli çıkar ümidi ile tanıdık veya alakasız ustalara giderek sorunu çözmeye çalışan Opel sahipleri daha sonra bize geldiğinde, tamir edilmeye çalışılan beyinlerin artık kurtarılamayacak derecede olduğunu, bu sebepten belki de daha az maliyetli çıkabilecek tamir ücretinin yeni beyin ile değiştirmeye kadar gidebileceğini belirtmektedir.

Bu durumda arabaline.com olarak özellikle Opel kullanıcılarına uyarımız, aracınızı uzman olduğundan emin olmadığınız hiç bir ustaya tamir ettirmeyiniz, demek olacaktır.

Talat Usta iletişim bilgileri

Topkapı / İstanbul

www.opelelektronik.com

0212 924 80 75

0533 335 59 85

Top