Vizyon Servis – Merter

Landrover, Porsche, BMW, Mini Özel Servisi

İki ortaklı bu nezih firmanın sahipleri isimlerinin aynı olması gibi fikirlerinin de uyuşması üzerine bu firmayı kurma kararı almışlar. Mustafa Sekil ve Mustafa Yurtseven 2009 yılında aldıkları bu kararla Vizyon Servis’i kurduklarını ve verdikleri hizmet çerçevesinde kurumsal anlamda bir çok yeniliğe imza attıklarını belirtmekte.
Özellikle müşterilerinin istekleri doğrultusunda aracı baştan yenileme’den tutunda hemen her serviste yapılan yağ ve triger bakımları süresinde bekleme salonunda müşteri memnuniyeti açısından bilardo masası ve eğlence odası eklediklerini de belirtiyorlar.
Vizyon servis yaklaşık 1000 metrekarelik servis alanı ve firma altında hizmet sundukları markalardaki deneyimlerinden yola çıkarak bugün yetkili servisler’den sonra ikinci tercih edilen firma olduklarını ve müşterilerinin hem kurumsal anlamda hem de aile çerçevesinde işletilen bu düzenden gayet memnun kaldıklarını da ekliyor.

arabaline.com olarak Vizyon Servis’e ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabilmeniz için iletişim bilgilerini sizinle paylaşıyoruz.

Vizyon Servis

Yetkili : Mustafa SEKİL
: Mustafa Yurtseven
Adres : Keresteciler Sitesi Fatih Caddesi Ardıç Sokak No : 24 Merter / İstanbul
Telefon : 0 212 637 20 20
Faks : 0 212 637 72 73

Top